Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 27 2023.
2023-07-02 21:02

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem  DJIA, gdzie zakładałem kontynuację fali CY Minor w (b) Int w średnioterminowym trójkącie. Fala ta powinna dotrzeć do 78% zniesienia fali (a) Int, które znajduje się na poziomie 35200 pkt. Z zasięgów fal wewnętrznych, C=A, wychodzi poziom 35400 pkt., więc może być trochę wyżej:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem DAX, zakładam falę C Minor w (5) Int w klinie 5 Primary. W krótkim okresie prognozowałem zakończenie fali ii Minute w C Minor, w formie Flat, i początek fali iii Minute w C Minor. Potwierdzeniem będą nowe maksima:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie LITECOIN (LTC.V),  gdzie, po zakończeniu ruchu spadkowego, zakładałem nowy cykl wzrostowy, a w nim wykreślenie fali ii Minute, a potem trójkę w trójce w impulsie wzrostowym. Zwracałem uwagę na to, że złożenie fal trzecich to silny i dynamiczny ruch kierunkowy. Taki też był:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” Loonie, czyli para CAD/USD, gdzie zakładam kontynuację wzrostowej fali (d) Int w średnioterminowym ETR. W fali tej prognoza postulowała zakończenie fali X Minor i początek fali Y Minor w (d) Int. Na razie wygląda wszystko OK, ale konieczne są dalsze ruchy wzrostowe:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, i przykład jak można się pomylić o jedną falę i jakie są konsekwencje. Na wykresie pierwszym zakładałem co prawda spadki, ale korekcyjne, gdyż wydawało się, że fala (c) Int. w E Primary w TR jako B Cycle zakończyła się i kreślona jest fala C Cycle. Wysokość zniesienia ostatniej fali spadkowej na to wskazywała. Nic z tych rzeczy. Spadkowa kreska zadziałała typowo, a fala (c) Int w E Primary jest kontynuowana w formie ED (Ending Diagonal). Zasięgi dla tej fali, jakie można wyznaczyć do 4.75, ewentualnie niżej (c)=(a), które wypada na 4.45. Sądzę, że ten wyższy wystarczy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Jest to ostatnia notka przed wakacjami. W okresie wakacyjnym notki na blogu nie będą się ukazywały. Analizy w serwisie normalnie. Czytelników bloga zapraszam ponownie we wrześniu.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz