Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 36 2023.
2023-09-03 20:43

Dzień dobry,

Witam po wakacjach i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tym razem, z uwagi na dwumiesięczną przerwę w notkach, pokażę preferowane oznaczenia w dłuższym terminie w ujęciu z początku lipca b.r. i obecnie. W następnych notkach powrócę już do tygodniowych porównań.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” indeks  SP500, gdzie zakładam średnioterminowy trójkąt jako fala 4 Primary, a w nim możliwość zakończenia fali (b) Intermediate i początek (c) Int. Na razie zakończenie fali (b) Int. nie jest potwierdzone. Byczą alternatywą dla tego układu jest kreślenie już fali 5 Primary:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” indeks DAX, gdzie zakładam klin kończący jako fala 5 Primary, a w nim kreślenie fali (5) Intermediate. Tu do rozstrzygnięcia przez rynek jest kontynuacja fali (5) Intermediate. Zakładam, że tak będzie.  Formalnie jednak klin jest wypełniony i fala (5) Int. mogła się już zakończyć. To jest niedźwiedzia alternatywa dla układu:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ETHEREUM(ETH.V),  gdzie zakładam kreślenie wzrostowej fali 3 Primary. W krótkim okresie zakładałem korektę ii Minute w 3 Minor w (1) Int. Korekta ta powinna się powoli kończyć i powinna pojawić się wzrostowa trójka w trójce:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” para EUR/PLN, gdzie zakładam korektę iv Minute w spadkowej fali 3 Minor w (a) Int. w E Primary. Do wykreślenia jest jeszcze spadkowa fala v Minute w 3 Minor. Na razie para kreśli ruch horyzontalny:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładam zakończenie fali E Primary w IV Cycle. Tu powinna pojawić się w dłuższym okresie wzrostowa fala V Cycle, ale na razie odbicie od dołka jest rachityczne. Potwierdzeniem układy będzie wyjście z klina górą, ale do tego jeszcze bardzo daleka droga:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz