Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 38 2023.
2023-09-17 20:35

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” indeks  SP500, gdzie, podobnie jak na DJIA,  zakładam średnioterminowy trójkąt jako fala 4 Primary, a w nim kreślenie fali (c) Int. W mijającym tygodniu zakładałem wykończenie fali 2 Minuette i początek spadkowej 3 Minuette w iii Minute w A Minor w (c) Int. Nowe minima potwierdzą trójkę w trójce:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie indeks FTSE100, gdzie zakładam impuls wzrostowy i Minute, a w nim prognozowałem wzrostową falę 3 Minuette. Fala ta jest nadal w budowie, ale dynamika ruchu oraz zasięg wspierają oznaczenie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V),  gdzie zakładam kontynuację fali 4 Minor w impulsie spadkowym i początek fali 5 Minor. Okazuje się jednak, że fala 4 Minor trwa nadal i przybrała formę trójkąta. Dopiero zejście na nowe minima potwierdzi falę 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” krajowa para EUR/PLN, gdzie zakładałem falę A Minor w (b) Int. z zasięgiem na 4.680, a następnie fale B Minor w (b) Int. Fala ta musi znieść minimum 70% fali A Minor, by spełniała warunki struktury typu Flat. Potem powinna pojawić się jeszcze impulsowa fala C Minor w (b) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem zakończenie korekty 2 Minuette i początek fali 3 Minuette w impulsie c Minute w CY Minor. Wstępne potwierdzenie już mamy, gdyż przełamano spadkową kreskę, ale formalnie nastąpi to dopiero na nowych maksimach:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz