Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 45 2023.
2023-11-05 22:01

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks DJIA, w kompresji 60 min, gdzie, przypominam, zakładam spadkową falę (c) Int w trójkącie 4 Primary. Tu zakładałem falę B Minor w drugim Zigzagu Y Minor w (c) Int. ale wzrost jest zbyt duży, więc musi to być fala B Minor w pojedynczym Zigzagu jako fala (c) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem krajowe kontrakty na indeks WIG20, czyli FW20, gdzie zakładałem falę b Minute w korekcie typu Flat, jako fala 2 Minor. Fala ta została przedłużona. Dlaczego nie zakładam już fali 3 Minor? Odpowiedź na to pytanie jest na trzecim wykresie, gdzie widać niedźwiedzie dywergencje na wskaźnikach. Falom trzecim w impulsach nie towarzyszą takie dywergencje. Oczekuję więc spadkowej fali c Minute w 2 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V),  gdzie zakładałem kreślenie fali drugiej w impulsie wzrostowym. Fala ta jest w budowie i na razie ma formę horyzontalną. Może nie znieść typowego zakresu fali pierwszej, czyli 50% – 62%. Zmieniłem również stopień fal na niższy, ale to bez znaczenia w krótkim terminie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem EDEK, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem wzrostową falę c Minute we Flat jako B Minor. Okazało się, że pojawił się tu trójkąt, a dopiero potem wzrosty. Całość trzeba więc oznaczyć jako układ złożony wxy Minute, z falą y Minute w B Minor w budowie. Powinna się powoli kończyć:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na COPPER, czyli  HG.F, gdzie zakładałem impuls wzrostowy i Sub-Minuette. Impuls ów jest w budowie. Do jego zakończenia brakuje piątej fali wzrostowej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz