Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 06 2024.
2024-02-04 19:51

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks SP500, gdzie zakładałem kontynuację fali CY Minor w (b) Int. w postaci fali v Minute, z zasięgiem v=i Minute. Zasięg został osiągnięty. Impuls wydaje się kompletny, więc fala (b) Int. może się zakończyć:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem krajowe kontrakty na indeks WIG20, czyli FW20, gdzie zakładałem wykreślenie wzrostowej fali 5 Minor, z typowym zasięgiem 5=1 na poziomie 2480 pkt. Patrząc jednak po stopniu fal i fakcie, że nadal kreślona jest podfala i Minute w 5 Minor, zasięg ten może być przekroczony i wnieść np. 162%x1 Minor. Zobaczymy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie zakładałem kontynuację fali v Minute w impulsie wzrostowym, pod postacią wykreślenia fali 3 Minuette. Fala ta jest w budowie i nie jest jeszcze zakończona. Nowe maksima są jednak faktem i prognozowany kierunek został potwierdzony:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem krajowa para EUR/PLN, gdzie zakładałem kontynuację spadków pod postacią wykreślenia fali iii Minute w C Minor, przynajmniej w okolice ostatniego dołka. Zostało niewiele, ale może być niżej, gdyż formalnie fala iii Minute w C Minor to trójka w trójce, więc prawdopodobne jest jej wydłużenie. Nie pora na łapanie dołków, nawet na wsparciu:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli  CL.F, gdzie zakładałem falę ii Minute w C Minor, w postaci struktury typy Flat, z zasięgiem w okolicach 82 USD. Niestety nie został dokręcony impuls c Minuette. Zamiast niego powstał układ trójfalowy który dotarł tylko do 79.5 USD. Całość więc trzeba traktować jako układ złożony wxy Minuette (ZZ+FL), który już się zakończył i kreślona jest spadkowa fala iii Minute w C Minor. Potwierdzeniem będą nowe minima:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz