Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 07 2024.
2024-02-11 20:03

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks DJIA, gdzie zakładałem kontynuację fali CY Minor w (b) Int. w postaci fali v Minute, z zasięgiem v=i Minute. Do zasięgu jeszcze trochę brakuje, a kreślona jest podfala 4 Minuette w v Minute, w formie trójkąta. Wyjście z niego górą potwierdzi falę 5 Minuette w v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem dawno niepokazywany, krajowy indeks WIG, gdzie zakładam kreślenie fali v Minute w 5 Minor w (1) Int. Zasięg v=i Minute wypada na poziomie 82300 pkt. Jeszcze do niego trochę brakuje. Struktura fali v Minute również nie jest kompletna. Brakuje podfali 5 Minuette. Gdyby nie została dokręcona, to będzie to oznaczać kontynuację fali iv Minute, w formie Flat lub trójkąta:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem wzrostową falę 3 Minuette w i Minute w 3 Minor. Fala ta jest w budowie. Do jej zakończenia brakuje co najmniej jednej podfali wzrostowej v Sub w 3 Minuette :

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem zakończenie fali ii Minute i początek iii Minute. Wstępne potwierdzenie zakończenia korekty, czyli przełamanie spadkowej linii trendu jest za nami. Formalne potwierdzenie hipotezy dopiero na nowych maksimach. Warto dodać, że na razie odbicie od dołka jest trójfalowe, więc z punktu widzenia Elliotta, nie ma mowy o odwróceniu trendu spadkowego. Jak zrobi się z Zigzaga impuls, to takie potwierdzenie uzyskamy:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” wykres CFD na COPPER, czyli  HG.F/100, gdzie zakładałem spadkową falę 1 Minuette w i Minute w CY Minor. Fala ta została wykreślona i obecnie może być korygowana falą 2 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM

 < Wstecz