Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 08 2024.
2024-02-18 19:09

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks NQ100, gdzie zakładałem zakończenie fali (b) Int. w TR jako 4 Primary i początek fali (c) Int. Fala ta powinna znieść około 78% fali (b) Int. Na razie jest za wcześnie by mówić o zrealizowaniu prognozy, ale wzrostowa kreska ostatniej fali wzrostowej jest pod presją niedźwiedzi:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks FTSE100 z Londynu, gdzie zakładałem zakończenie fali ii Minute w nowym impulsie wzrostowym od ostatniego dołka i wykreślenie fali iii Minute. Fala ta jest w budowie, a formalnym potwierdzeniem jej kreślenia będą nowe maksima. Jeszcze trochę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem ETHEREUM (ETH.V), gdzie zakładałem wzrostową falę 1 Minuette w v Minute, z zasięgiem w okolicach 2750 USD. Fala ta podeszła o 100 USD wyżej i obecnie jest korygowana falą 2 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  ponownie Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie sytuacja nadal jest bez rozstrzygnięć i mamy bujankę w horyzoncie. Przypomnę, że zakładałem zakończenie fali ii Minute i początek iii Minute. Wstępne potwierdzenie zakończenia korekty, czyli przełamanie spadkowej linii trendu jest za nami. Formalne potwierdzenie hipotezy dopiero na nowych maksimach. Warto dodać, że na razie odbicie od dołka jest trójfalowe, więc z punktu widzenia Elliotta, nie ma mowy o odwróceniu trendu spadkowego. Jak zrobi się z Zigzaga impuls, to takie potwierdzenie uzyskamy:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” wykres CFD na COPPER, czyli  HG.F/100, gdzie zakładałem korektę 2 Minuette, z zakresem zniesień od 50% do 62% jedynki. Fala ta podeszła pod ten drugi zasięg i powinna się zakończyć. Dalszy wzrost zmniejszy szanse realizacji układu do maks. 15%, gdyż statystycznie tylko tyle dwójek przekracza 62% zniesienie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM

 < Wstecz