Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 10 2024.
2024-03-03 18:50

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks NQ100, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Minute w 5 Minor, z maksymalnym zasięgiem w okolicach 19100 pkt. Fala ta nie może być dłuższa od fali iii Minute, stąd ograniczenie co do zasięgu:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem krajowe kontrakty na indeks W20, czyli FW20, gdzie zakładałem korektę spadkową jako fala ii Minute w 5 Minor. Korekta jest w budowie i może jeszcze zejść w dół:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem zapomniany nieco LITECOIN (LTC.V), który ostatnie tygodnie spędził w bocznej hibernacji. Oznaczenia falowe sugerowały jednak gwałtowne wybudzenie z okazji złożenia fal trzecich w impulsie wzrostowym:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  ponownie EDEK, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem korektę 2 Minuette w impulsie i Minute, a po jej wykreśleniu, wzrostową falę 3 Minuette. Fala 2 Minuette mogła się zakończyć i może być już kreślona fala 3 Minuette. Potwierdzeniem hipotezy będzie wyjście ponad szczyt fali 1 Minuette. Sam impuls 1 Minuette nieco zmodyfikowałem i obecnie zakładam jego zakończenie na nominalnych maksimach, a nie szczyt wcześniej:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie wykres GOLD denominowanego w USD, czyli  XAU/USD, gdzie, przypomnę, zakładałem koniec korekty X Minor w w (3) Int. i początek fali Y Minor. Tu również zakładam klin kończący w dłuższym terminie, stąd fale zgodne z trendem są Zigzagami lub podwójnymi Zigzagami stopnia Minor. Układ falowy zakłada kontynuację wzrostów i nowe maksima wszech czasów w dłuższym terminie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz