Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 11 2024.
2024-03-10 21:14

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks DJIA, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Minute w 1 Minor, z maksymalnym zasięgiem w okolicach 40k pkt. Alternatywnie fala ta mogła się zakończyć na ostatnim szczycie, gdyż jakiś impuls był kompletny. Najprawdopodobniej ta opcja jest rozgrywana i kreślona jest już fala 2 Minor. Ta, typowo powinna jeszcze zejść w dół:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks DAX z Frankfurtu,  gdzie zakładałem falę 5 Minuette w iii Minute, z zasięgiem w okolicach 17900 pkt. Teoretyczny zasięg dla fali iii Minute został osiągnięty, ale równość 5=1 Minuette daje jeszcze szanse na wyższe podejście. Czy byki je wykorzystają zobaczymy na początki tygodnia. Zwrot z obecnych poziomów traktowałbym jako początek korekty iv Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem  CHAINLINK (LINK.V), gdzie impuls wzrostowy 1 Minor zakończył się i musi być skorygowany falą korekcyjną 2 Minor. Niezależnie od szału na innych walorach krypto. Wg mnie korekta ta jest w budowie. Zagadką pozostaje jej końcowa forma. Na wykresie oznaczyłem wydłużoną Flat, ale równie może to być układ złożony ze zwykłej Flat i Zigzaga. W każdym razie typowo dwójka powinna zejść niżej i znieść od 50% do 62% jedynki:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Krypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem LOONIE, czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem zakończenie korekty ii Minute i początek spadkowej fali iii Minute. Jakiś zwrot pojawił się. Wzrostowa kreska padła. Do potwierdzenia trójki konieczne są jednak dalsze spadki poniżej dołka fali i Minute. Daleka droga jeszcze:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie wykres GOLD denominowanego w USD, czyli  XAU/USD, tym razem na kompresji 60 min., by pokazać formację którą rozpatruję. Jest to klin kończący, w którym mogła zakończyć się wzrostowa fala (3) Intermediate. Jeśli tak jest, to powinna pojawić się spadkowa fala (4) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz