Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 12 2024.
2024-03-17 22:51

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks NQ100, gdzie zakładałem zakończenie fali (b) Int. klinem kończącym i wyjście z formacji dołem. Na razie prognoza falowa zdaje się pracować, ale do potwierdzenia konieczna jest kontynuacja spadków przynajmniej do podstawy klina:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem krajowe kontrakty na indeks WIG20,  gdzie zidentyfikowałem zakończenie impulsu spadkowego. Prognozą było wykreślenie korekty ii Minute, z zasięgiem na przełamanej linii trendu, a następnie spadkowa fala iii Minute. Ta fala nie jest jeszcze potwierdzona nowymi minimami:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem  LITECOIN (LTC.V), gdzie zakładałem wykończenie impulsu wzrostowego i Minute poprzez wykreślenie fali 5 Minuette, z zasięgiem w okolicach 103 USD. Zasięg został zrealizowany. Obecnie trwa już korekta ii Minute, która powinna zejść w okolice dołka fali 4 Minuette w i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Krypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  ponownie  LOONIE, czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem zakończenie fali 1 Minuette w iii Minute i korektę wzrostową 2 Minuette. Po jej wykreśleniu powinna pojawić się trójka w trójce. Na razie wykreślono korektę 2 Minuette, która powinna się kończyć i powinna pojawić się spadkowa fala 3 Minuette. Potwierdzeniem będzie zejście poniżej dołka fali 1 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli  CL.F, gdzie zakładałem zakończenie trójkąta b Minuette w y w ii Minute i wykreślenie fali c Minuette w y w ii Minute, z zasięgiem w okolicach 85 USD. Zasięg nie został jeszcze osiągnięty, ale wyjście z trójkąta górą jest faktem:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz