Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 13 2024.
2024-03-24 20:49

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks DJIA, gdzie zidentyfikowałem trójkąt jako fala iv Minute, z opcją wyjścia górą, jako fala v Minute. Fala v Minute miała ograniczenie co do zasięgu, gdyż nie mogła być dłuższa od trójki. Takie fale często kończą się na 62% maksymalnego zasięgu:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks FTSE100 z Londynu, gdzie zakładałem trójkę w trójce w impulsie wzrostowym. Ci co znają Elliotta wiedzą, że złożenie fal trzecich to mocny ruch kierunkowy, zgodny z dominującym trendem. Tak było i tym razem:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem  BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem korektę 4 Minor w formie Flat lub trójkąta. Fala c Minute raczej impulsem nie jest, więc pozostaje trójkąt, a więc kreślenie fali d Minute, a potem e Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Krypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem kontynuację impulsowej fali c Minuette we Flat jako ii Minute, z zasięgiem w okolicach 0.600. Obecnie fala ta powinna się już kończyć i powinna pojawić się wzrostowa fala iii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres  GOLD denominowanego w USD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem wyjście z trójkąta iv Minute górą i wykreślenie fali v Minute. Zasięg v=i nie dawał dużego potencjału, stąd i wybicie raczej bez brewerii. W dłuższym okresie zakładam korektę (4) Intermediate w klinie kończącym jako 5 Primary:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz