Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 16 2024.
2024-04-14 23:52

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks DJIA, gdzie zidentyfikowałem zakładałem kreślenie impulsu spadkowego i Minute, a w nim korekty 4 Minuette w formie TR. Okazało się jednak, że fala 3 Minuette została wydłużona i trwa nadal. Może zejść w okolice 36950 pkt.:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks FTSE z Londynu, gdzie zakładałem zakończenie korekty 4 Minuette w impulsie iii Minute i wyjście górą, jako fala 5 Minuette. Typowe zasięgi dla piątki w impulsie to 5=62%x1 i 5=1. Rzadziej 5=162%x1. Ten pierwszy zasięg został osiągnięty:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie  BITCOIN (BTC.V), gdzie zakładałem korektę 4 Minor w formie trójkąta. Obecnie kreślona jest fala e Minute w 4 Minor. Ma miejsce do dołka fali c Minute. Wyjście ponad szczyt fali d Minute potwierdzi kreślenie fali 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Krypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem krajowa para EUR/PLN, gdzie zakończenie fali b Minuette i początek wzrostowej fali c Minuette w korekcie wzrostowej typu Flat. Fala c Minuette powinna dotrzeć przynajmniej w okolice szczytu fali a Minuette, a idealnie nieco ponad:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres CDF na COPPER F., czyli HG.F/100, gdzie zakładałem piątą falę w impulsie wzrostowym, z zasięgiem 5=1. Fala została wykreślna, zasięg zrealizowany. Okazało się jednak, że fala ta przybrała formę klina kończącego. Wyjście z niego dołem potwierdzi korektę wyższego rzędu:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz