Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 17 2024.
2024-04-21 20:50

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem indeks NQ100, gdzie zakładam kreślenie fali (c) Int. w średnioterminowym trójkącie 4 Primary. W ramach tej fali musiał powstać impuls spadkowy i Minute w A Minor w (c) Int. i taki powstał. Obecnie może on być korygowany falą ii Minute, która typowo powinna znieść od 50% do 62% fali pierwszej:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem indeks DAX z Frankfurtu, gdzie impuls wzrostowy CY Minor w (5) Int. w średnioterminowym klinie kończącym. W krótkim okresie zakładałem wykończenie fali iv Minute w CY Minor, w okolicach 17600 pkt, a następnie wykreślenie fali v Minute w CY Minor. Wstępnym potwierdzeniem jej kreślenia będzie przełamanie spadkowej kreski. Formalnym – nowe maksima:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie zakładałem spadkową falę C Minor w (2) Int. z zasięgiem w okolicach 11.50. Dołek był na 12.00, więc niewiele brakło, przy czym na razie nie mam pewności, czy cała fala C Minor została wykreślona, czy kreślona jest dopiero korekta iv Minute w C Minor. Przebicie spadkowej kreski potwierdzi zakończenie fali C Minor w (2) Int. i kreślenie wzrostowej (3) Int. lub przynajmniej większej korekty X Minor, w układzie złożonym WXY jako (2) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Krypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  ponownie krajowa para EUR/PLN, gdzie zakładałem wykreślenie fali c Minuette we Flat jako ii Minute, z zasięgiem w okolicach 4.355. Było 4.373 i fala ii Minute powinna być zakończona. Zejście poniżej dołka fali i Minute potwierdzi spadkową trójkę:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli CL.F, gdzie zakładałem zakończenie fali ii Minute i początek spadkowej iii Minute. Zwrot jest widoczny, ale do potwierdzenia fali iii Minute jeszcze daleka droga. Formalnie nastąpi to po przebiciu dołka fali i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz