Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Subskrypcja

Z uwagi na to, że program Notowania 3 nie obsługuje już nowej daty, nie mam możliwości zasilania danymi RT programu z systemami. Z tego powodu od 01.01.2020r. usługa nie jest już oferowana.

Kalkulacja ceny pakietu miesiecznego dostępu do sygnałów systemów FW20 60 min od 15.06.14 2014-06-11 21:43
Zasady kalkulacji:

  1. Cena pakietu miesięcznego (30 dni) jest obliczana na podstawie miesięcznej średniej kroczącej teoretycznych wyników „Systemu 1” za ostatnie 3 miesiące. Pierwsza cena jest skalkulowana na podstawie teoretycznych wyników za okres: styczeń – marzec 2011. Następna kalkulacja będzie obliczana na podstawie teoretycznych wyników za okres: luty – kwiecień 2011, itd.

  2. Od teoretycznych wyników systemu odejmowane jest 40% na tzw. poślizg systemu i koszty transakcyjne. Czym jest poślizg, dlaczego występuje i jak sobie z nim radzić opisane jest w Opisie Systemu.

  3. Od tak wyliczonych wyników systemu naliczana jest prowizja w wysokości 25% wartości punktowej wyrażonej w złotych (mnożnik x 10 zł).
    Prowizja stanowi cenę pakietu miesięcznego (30 dni) i jest uaktualniana co miesiąc. Może więc się zmniejszać lub zwiększać, w zależności od skuteczności systemu.

  4. Prowizja jest naliczana zgodnie z minimalnymi ustawieniami systemu, który gra maksymalnie dwoma pozycjami z trendem i jedną przeciw zdefiniowanemu trendowi. Użytkownik nie jest zobligowany do gry takimi ustawieniami. Może je zwielokrotnić w zależności od zasobności swojego portfela inwestycyjnego. Musi jednak brać pod uwagę to, że zwielokrotnienie maksymalnej wielkości pozycji powoduje również zwielokrotnienie ewentualnego Draw Downu systemu. Szczegóły ustawień systemu i statystyki dla ustawień minimalnych można znaleźć w Opisie systemu.

  5. Aktualna miesięczna kalkulacja jest dostępne w załączonym pliku na dole notki. Plik z wyceną.Pliki:
Raport maj 2014

Historia transakcji - dane analityczne

Wycena od 15.06.14

< Wstecz