Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Australijski frakatal 6
2012-10-04 14:09

Witam,

Krótkie uaktualnienie układów z All Ordinarities:

Na australijskich fraktalach, które obserwuję fala B Minor w (y) Intermediate miała jednak bardziej złożony charakter niż oceniłem w poprzednim wpisie. Okazało się bowiem, że po solidnych spadkach runek wygrzebał się ponownie w okolice 4500 pkt. Jeszcze tam nie dotarł ale jeżeli wykonał już taki ruch to logiczne jest dotarcie do 38% zniesienia fali spadkowej. Brakuje niewiele, jakieś 50 pkt.

Po dotarciu do tego poziomu powinniśmy zobaczyć odwrót. Jeżeli tak się nie stanie to możliwy jest scenariusz alternatywny, w którym nadal pozostajemy w fali alt (x) Intermediate, a w niej grana byłaby podfala alt C Minor. Taki scenariusz jednak zaburzyłby jednak fraktalne podobieństwo pomiędzy dwoma układami, gdyż w pierwszym fraktalu fala (x) zniosła jedynie 50% spadków, a ten zasięg już był testowany we fraktalu 2. To oczywiście nie wyklucza wyższego podejścia ale wydaje sie ono mniej prawdopodobne w obecnej chwili.

Potwierdzeniem rozgrywania wersji głównej (preferowanej) będzie zejście w okolice 4000 pkt.

 

PS.

Poprzednie wpisy dotyczące obserwowanego fraktala znajdują się tu:

Australiski fraktal 5

Australiski fraktal 4

Australijski fraktal 3

Australijski fraktal 2

Australijski fraktal 1

 

Pozdrawiam

LeM


< Wstecz